Kaip pasirinkti žaidimų kompiuterių priedus?

Net ir pradedantiesiems žaidėjams yra akivaizdu, jog norint visiškai įsitraukti į žaidimus ir dar lengviau pasiekti pergales, ypač svarbu apsirūpinti tinkama amunicija. Vien tik kompiuterio tam neužtenka – prie bendrų patirčių ne mažiau prisideda ir jo priedai. Šį kartą pakalbėsime apie pagrindinius iš jų ir išskirsime svarbiausius tokių žaidimų kompiuterių priedų pasirinkimo kriterijus.

Žaidimų ausinės

Žaidimuose garsas yra ne mažiau svarbus nei vaizdas – gilūs, aiškūs ir aštrūs žaidimo garsai patirtis paverčia dar tikroviškesnėmis. Renkantis ausines, pirmenybę reikėtų teikti toms, kurios Jums leis pasijausti virtualaus pasaulio dalimi. Tai užtikrinti gali erdvinį ar 3D garsą siūlantys modeliai. Tarp naudingų ypatybių minima garso slopinimo funkcija, reguliuojami lankeliai ir gerai kvėpuojantys kaušeliai. Jei bendrausite su kitais žaidėjais, pravers ir integruotas mikrofonas, o pasirinkę belaidžius modelius, mėgausitės nevaržoma judėjimo laisve.

Kompiuterinės kolonėlės

Ausinės dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai nesinori drumsti namiškių ar kaimynų ramybės, tačiau jeigu galite sau leisti apie tai negalvoti, verta pagalvoti apie stereofoninius garsiakalbius. Jie dar labiau sustiprins žaidimų garsus. Ypač verta atkreipti dėmesį į tuos rinkinius, kuriuose yra žemų dažnių kolonėlės – jos dar labiau sustiprins ginklų, sprogimų ir kitų efektų garsus. Neretai garso sistemos susideda iš dviejų kolonėlių, tačiau jeigu kambarys yra didesnis, verta pagalvoti apie 5.1 sistemą – ji leis dar geriau įsijausti į mėgstamus žaidimus.

Žaidimų klaviatūra

Tikriausiai net nereikia pasakoti, už kokias funkcijas yra atsakingos žaidimų klaviatūros. Geriausioms patirtims rekomenduojama rinktis pilno dydžio mechaninius modelius: jie yra tvirti, tikslūs ir pasižymi greitu reakcijos laiku. Tai pagrindinės savybės, kurių reikia žaidimams. Tiesa, jei norėsite pataupyti, galite apžiūrėti ir lengvesnes bei tylesnes membranines klaviatūras, tačiau turėkite omenyje, kad jos nebus tokios efektyvios. Taip pat reikės nutarti, ar pirksite laidinius, ar belaidžius modelius: pastarieji leis sukurti tvarkingesnę aplinką ir tiks išvykų metu, o laidinės klaviatūros užtikrins sklandų veikimą net ir itin ilgai trunkančių žaidimų metu.

Žaidimų pelė

Kaip ir klaviatūros, žaidimų pelės gali būti su laidais arba be jų – pasirinkimui galioja tie patys kriterijai. Žaidėjų dažniausiai yra mėgstami lazeriniai jų modeliai, kuriuos galima pritaikyti dinamiškiems, greitos reakcijos reikalaujantiems žaidimams. Žinoma, optinės pelės bus pigesnės, tačiau jas pavyks pritaikyti paprastesniems žaidimams. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tokius privalumus kaip reguliuojamas jautrumas (DPI), apšvietimas ar programuojami mygtukai. El. parduotuvėje Pigu.lt žaidimų pelės nustebins plačiu pasirinkimu, tad tikrai surasite sau tinkamiausią. Nepamirškite ir pelės kilimėlio – jis padės atskleisti visas šio gaminio galimybes.

Žaidimų kėdė

Taip, šio baldo negalėtume pavadinti kompiuterio priedu, tačiau sunku nesutikti, kad jis neprisideda prie pergalės. Žaidimų kėdės skatina sėdėti taisyklingai, todėl net ir ilgas valandas praleidus prie kompiuterio galima išvengti nemalonių nugaros ir raumenų skausmų. Patogiai įsitaisius, žaidimų patirtys bus dar labiau įtraukiančios, tad tikėtina, jog pavyks pasiekti įspūdingų rezultatų. Jei įsirenginėjate žaidimų zoną, apie tokią kėdę iš tiesų verta pagalvoti.

Kiti aksesuarai

Kitų priedų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir veiklų. Pavyzdžiui, jeigu dažnai žaidžiate su kitais žaidėjais ar transliuojate savo patirtis, verta pagalvoti apie vaizdo kamerą – ji turėtų būti kuo aukštesnės kokybės, tad nesuklysite investavę į 4K modelį. Papildomai gali prireikti ir mikrofono, tačiau kartais užtenka ir to, kuris yra integruojamas į ausines.

Apsirūpinę visais šiais priedais, būsite pasiruošę įtraukiančioms žaidimų sesijoms. O jeigu ieškosite jiems pritaikytų stacionarių kompiuterių, platų tokios kompiuterinės technikos pasirinkimą atrasite čia: https://pigu.lt/lt/stacionarus-kompiuteriai/f/all/zaidimams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *